444 10 82

HAKKIMIZDA

2020 yılında hizmete açilan Türkiye’deki 7. Vilayetler evi olan Ve Hotels Şanlıurfa Vilayetler Evi , iş toplantı , turistik gezilerinizi , davet, yemek,konaklama ve yapacak olduğunuz etkinliklerinizi en güzel şekilde yaşamanız için unutulmaz olmayı hedeflemiştir.
Tesisimiz modern tarzda döşenmiş tamamen tarih kokan 9 Konak 54 Oda 150 yatak kapatesi, restaurantları ve her türlü donanıma sahip 2 adet çok amaçlı salonu ile ev sahipliğini üstlenmektedir.
Yıl boyu hizmet veren tesisimiz Türk mutfağının eşsiz yemeklerini Ana Restoranın size özel hizmet ile Alacar’te restoranımızda dünya mutfaklarından değişik tatların büyüsüne kapılabilirsiniz.
Tarihin 0 noktsaında Balıklı Göl’e , şehrin tarihi kapalı çarşılarına uzun yıllar açık olan Pazar ve hanlara yürüme 10 dk mesafededir. Ve Hotels Şanlıurfa , turistlik bir gezi alanı olan Ulu Caminim olduğu yıldız meydanındadır.
Tesisimiz; Şehir merkezinde bulunmaktadır, Gaziantep’e 153 km, Mardin’e 188 km, Diyarbakır’a 182 km Adıyaman’114 km GAP Havalimanına 24 km mesafededir.
Güzler yüzlü çalışanları,hijyene önem veren mutfağı ,açık büfe kahvaltısı ile siz misafrlerimize aileniz ile güven içinde keyifli anlar yaşamanız için bekleriz.
Evinizi Hissedeceksiniz.

Beykapusu Mahallesi Güllüoğlu Sokak No:11 Eyyübiye-Şanlıurfa
Rezervasyon
Konum Planı
Bize Ulaşın